1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 23.4.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Koncert KęKę

ke ke peterboroughPlus44Events zaprasza na koncert KęKę, promujący najnowszy album rapera "To Tu", który odbędzie się w dniu 8 czerwca w Met Lounge w Peterborough. Po komercyjnym i artystycznym sukcesie „Trzecich Rzeczy” (podwójna platyna, ponad 130 koncertów w kraju i Europie), KęKę wraca, by otworzyć nowy rozdział. Mamy dwa pojedyncze zaproszenia na to wydarzenie do rozdania.

„To Tu” to dojrzały i życiowy materiał, okraszony dawką humoru i sporą dozą autorefleksji. Tym razem KęKę postanowił zaprosić gości, którzy swoją obecnością stworzyli nową jakość i doskonale wkomponowali się w osobiste utwory radomianina. Warstwa muzyczna utrzymana jest w nowoczesnym klimacie, chociaż nie zabraknie też klasycznego brzmienia.

KęKę udało się znaleźć wszystko to, czego szukał przez ostatnie lata, a było to bliżej niż się spodziewał…


KęKę w Peterborough – szczegóły koncertu:
Data: piątek, 8 czerwca
Czas: start o godzinie 20:00
Miejsce: Met Lounge, 59B Bridge Street, Peterborough, PE1 1HA
Wiek: 16+ (osoby niepełnoletnie MUSZĄ być pod opieką dorosłych)
Bilety: w przedsprzedaży £22 - sklep JULIA / £25 online www.plus44events.co.uk/shop 
Event na Facebooku: https://www.facebook.com/events/177032349749255/


WEJŚCIÓWKI DO ROZDANIA
Dwa pojedyncze bilety na koncert KęKę w Peterborough rozlosujemy wśród wszystkich osób, które zgłoszą się do nas mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub udostępnią plakat koncertu opublikowany na naszym profilu na Facebooku.
Koniec zabawy w dniu 27 maja. Po tej dacie ogłosimy zwycięzców.

ke ke peterborough plakat

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC