1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 19.2.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Dom na milion – farma Earwig

earwig farm 0Dzisiejsza bohaterka naszego cyklu „Dom na milion”, w którym przedstawiamy najdroższe i najbardziej luksusowe domy w Bedford i okolicach na sprzedaż – to farma, usytuowana w Pavenham. 300 metrów kwadratowych powierzchni, 16 hektarów ziemi z półmilowym dostępem do rzeki, bajeczna sypialnia główna i rajskie widoki. To wszystko za £1,650,000.

Dom posiada pięć sypialni, w tym dwie z własnymi łazienkami, trzy pokoje dzienne oraz oranżerię. Kuchnia jest wyposażona w zrobioną na zamówienie kuchenkę Aga.

Kiedyś posiadłość była domkiem wiejskim, należącym do księcia Bedford. Przy jej modernizacji użyto oryginalnych materiałów. Przy domu znajduje się budynek garażowy z miejscem dla czterech aut oraz dwie stodoły, z odrębnym dostępem dla pojazdów.

Prawdziwą perełką jest sypialnia główna. Nie tylko dlatego, że posiada ciekawy architektonicznie, podwyższony sufit z drewnianymi belkami, ale również przez ogromne rozsuwane okna w kształcie piramid, dzięki którym miejsce zyskuje panoramiczny widok na okolicę.

Sprzedażą Earwig Farm zajmuje się agencja nieruchomości Michael Graham.

 

earwig farm 1

 

earwig farm 2

 

earwig farm 3

 

earwig farm 4

 

earwig farm 5

 

earwig farm 6

 

earwig farm 7

 

earwig farm 8

 

earwig farm 9

 

earwig farm 10

 

earwig farm 11

 

earwig farm 12

 

earwig farm 13

 

earwig farm 14

 

earwig farm 15

 

earwig farm 16

 

earwig farm 17

 

earwig farm 18

 

earwig farm 19

 

earwig farm 20

 

earwig farm 21

 

earwig farm 22

 

earwig farm 23

 

earwig farm 24

 

earwig farm 25

 

earwig farm 26

 

earwig farm 27

 

earwig farm 28

 

earwig farm 29

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 DOMPOLSKI BANER
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC