1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 23.4.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Pierwsza insektowa restauracja w UK

restauracja insekty"Jedząc robaki nakarmimy świat" – oto motto Adama Holcrofta z Haverfordwest w Walii, właściciela i szefa kuchni pierwszej restauracji w Wielkiej Brytanii, serwującej potrawy z owadów. Grub Kitchen pełną parą ruszy już w przyszłym tygodniu, my natomiast uchylamy lekko drzwi kuchenne, zaglądając do miejsca, gdzie przygotowane zostaną owe wyjątkowe dania.

Według pomysłodawcy restauracji, powinniśmy jeść robaki nie tylko dlatego, że są cennym źródłem protein. Ważne jest bowiem popularyzowanie takiego stylu odżywiania, gdy na świecie przybywa populacji do wykarmienia.

Jak polubić jedzenie insektów? Wszystko jest kwestią nastawienia i zmiany mentalności. Szef kuchni podaje za przykład dzieci, które w jego mniemaniu uwielbiają jadalne owady i nie kierują się strachem czy obrzydzeniem.

Adam Holcroft twierdzi także, że rozwiązanie leży w połączeniu owadów z naszymi ulubionymi smakami i produktami. I tak oto biorąc świerszcze, nutellę oraz masło orzechowe, możemy zrobić ciasteczka. Te same świerszcze mogą posłużyć do naleśników, a inne owady do burrito. Jednak flagowym daniem Grub Kitchen są burgery, a raczej owadoburgery, przygotowane z opiekanych świerszczy, pasikoników, szpinaku i suszonych pomidorów, z dodatkiem frytek z polenty:

restauracja insekty artykul

 

Znajdzie się też coś dla miłośników deserów. Owocowych... a raczej owadowych.

Na świecie jada się ponad 1,900 różnych gatunków owadów. To, co dla większości z nas wydaje się obrzydliwe, jest przysmakiem dla dwóch bilionów ludzi.

Strona internetowa Grub Kitchen: http://www.grubkitchen.co.uk/

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC