1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 19.9.2019
 
 
 
MIEJSCE REKLAMA  Plumb Care banner 170x200
 
 
 
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Plaża w... Bedford!

harpur bedfordTa informacja to żadna kaczka dziennikarska, ale zapowiedź pojawienia się plaży w samym centrum Bedford! Ogromną ilość piasku, leżaków do wypoczynku i całkowicie bezpłatnych atrakcji będziemy mogli zastać w dniach 9 – 16 sierpnia przy Harpur Square. Wszystko w ramach Bedford Beach Week.

W poniedziałek, 10 sierpnia, swoją obecnością uraczy nas królowa Elssa, znana z bajki "Kraina Lodu". Spotkanie z bohaterką w godzinach 12.00 – 12.30. Od godziny 14.00 natomiast coś miłego dla ucha czyli jazz i swing.

We wtorek, 11 sierpnia, o godzinie 11.00 (i następnie co godzinę, aż do 15.00) przedstawienie Tricky Micky Punch and Judy show, które zachwyci nie tylko dzieci.

Środa, 12 sierpnia, będzie dniem tańca. Rano zatańczą seniorzy, w południe akademia cheerleaders z Milton Keynes, a o 14.00 chętni spróbują swoich sił w tańcu brzucha.

W czwartek Zumbini dla dzieci w wieku 0-3 lata, a w piątek – Zumba dla dorosłych przez cały dzień.

W sobotę, 15 sierpnia, zobaczymy tzw. line dancing oraz wysłuchamy jazzu.

Na miejscu, podczas całego tygodnia, zjeżdżalnie i zabawy dla dzieci, a także możliwość kupienia ryby z frytkami i waty cukrowej.

Zapraszamy i życzymy udanej zabawy!

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
ABC