1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 22.4.2018
 
 
 
MT 170x200px(bedfordpl)   transport mk baner2
  SHA baner
 
Lotniska ,Przeprowadzi Transport
Oferuję przeprowadzki do/z Polski
Sprzedaż części samochodowych- Skup pojazdów - Złomowanie
Odszkodowania londyn anglia Birmingham

HIT! Do odebrania aż £2000!

harvard claims kwieceinOtrzymałem ponad 2000 funtów. Nie wiem jak, ale dostałem 4230 funtów. Do mojej kieszeni trafiło 3445 funtów, o których wcześniej nikt mi nie mówił. Takie wiadomości coraz częściej czytamy na forach przeznaczonych dla Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii. Zwroty opłat bankowych stały się faktem. Polacy masowo występują z wnioskami reklamacyjnymi do swoich banków i odzyskują nawet 2000 funtów i więcej.

Pieniądze te są zwrotem za pobierane przez lata opłaty bankowe m.in. za ubezpieczenie i prowadzenie płatnego konta. Zobacz, czy Tobie też należy się zwrot opłat bankowych?

Czy Tobie też należy Ci się 2000 funtów – Kliknij TUTAJ aby sprawdzić>>>

Szacuje się, że opłatami bankowymi w Wielkiej Brytanii dotkniętych jest 8 na 10 klientów banków. Mogą one przybierać różny wymiar, jednak najczęściej są dodatkowymi ubezpieczeniami przypisanymi do płatnych kont bankowych. Bardzo często pobierane przez banki opłaty są nielegalne i klient nigdy nie powinien ich płacić.

Sprawdź, czy Twój bank nielegalnie pobierał od Ciebie opłaty >>>

W przypadku, gdy mamy do czynienia z bezprawnie pobranymi opłatami bank musi je zwrócić oraz wypłacić odsetki od pobranej sumy. O zwrot można ubiegać się, wypełniając formularz dostępny na https://harvardclaims.co.uk/. Wypełnienie formularza zajmuje mniej niż minutę. Po jego wysłaniu skontaktuje się z Tobą polskojęzyczny konsultant z Harvard Claims, aby ustalić szczegóły dalszej procedury.

Ile funtów możesz odzyskać? Sprawdź to w zaledwie 10 sekund.

Policz TUTAJ - kliknij >>

harvard claims logo

   

   Artykuł sponsorowany przez firmę Harvard Claims.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
DOMPOLSKI BANER
Sprzedaż części samochodowych- Skup pojazdów - Złomowanie
ABC