1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 25.5.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Nowe rachunki za council tax w drodze do mieszkańców Bedford

council tax nowyW tym tygodniu urząd wyśle nowe rachunki za council tax do domów w Bedford. To działanie jest wynikiem referendum, do którego doszło na początku maja i w którym rezydenci wyrazili swój sprzeciw wobec wprowadzenia 15.84% podwyżki w części podatku od nieruchomości (council tax) płaconej na rzecz służb policyjnych. Wysłanie nowych dokumentów jest konieczne, ponieważ podwyżka została uwzględniona w pierwotnych rachunkach – referendum podważyło jednak jej zasadność i dokumenty trzeba teraz korygować.

O tej sprawie pisaliśmy już kilkakrotnie na naszej stronie, m.in. tutaj:
http://bedfordpl.com/index.php?option=com_content&view=article&id=2977:mieszkancy-bedford-mowia-nie-w-referendum-o-podwyzce-council-tax&catid=107&Itemid=319

Nowe rachunki zostaną zmniejszone, ale wciąż – w porównaniu do roku ubiegłego – będziemy musieli zapłacić o 1.99% rocznie więcej. Warto bowiem wiedzieć, że urzędnicy mogą dopisać podwyżkę w wysokości nieprzekraczającej 2% bez pytania płacących o zgodę. W świetle fiaska przy forsowaniu prawie 16% podwyżki, urządowi i policji nie pozostaje nic innego, jak podnieść opłatę z tytułu council tax jedynie o owe 1.99%.

Mieszkańcy powinni teraz opłacać council tax tak, jak dotychczas, dopóki nie otrzymają pocztą nowych dokumentów. Wysyłka rozpocznie się w tym tygodniu.

Większość rezydentów ma jeszcze do opłacenia osiem rat council tax w roku 2015/2016. Poprawione dokumenty pokażą aktualną oraz obowiązującą wysokość miesięcznej opłaty. Te osoby, które zapłaciły za podatek na cały rok z góry, otrzymają stosowne wyrównanie.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC