1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 25.5.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Artykuły

Filtr
 • PMAGAZYN WYDANIE 11

 • HERITAGE WEEKEND

  Historia wcale nie musi być nudna – doskonale pokazał to Heritage Weekend, który odbył się w ramach Peterborough Festival, w dniach 25-26 czerwca. Wszystkich Was, którzy nie mieli okazji zobaczyć, co działo się w tych dniach w okolicach Katedry, jak również osoby, które pojawiły się tam osobiście i chcą po raz kolejny przenieść się do innej epoki – zapraszamy do obejrzenia fotorelacji. Zdjęcia wykonał W. Wierdak.

 • KUŹNIA TALENTÓW

  Stowarzyszenie PCOP pragnie poinformować o swojej nowej inicjatywie, która nosi roboczą nazwę: „Kuźnia Talentów”. Projekt polega na objęciu patronatem wszystkich lokalnych kreatywnych osób – ludzi z pasją i wizją, którzy poszukują sceny do zabłyśnięcia. Jeżeli jesteś artystą, człowiekiem sztuki, muzyki; jeśli tworzysz, piszesz, malujesz, grasz, fotografujesz, rzeźbisz czy wytwarzasz, robisz coś ciekawego, itp. – inicjatywa PCOP jest właśnie dla Ciebie.

 • POLSKA-ANGLIA,PRZEWÓZ OSÓB I PACZEK

   

  07.06.12

   

  nasze tagi:paczki do polski,radio peterborough, polskie radio,p magazyn, peterborough magazyn, polonia magazyn, gazeta w peterborough peterborough praca ,odszkodowania powypadkowe, praca dla kierowcow,dp service, jumaro,polskie meble, polska telewizja,montaz anten, violet transport,elektryk,krawiec, tapicer, stolarz polskie przedszkole, hydraulik, polski sklep,serwis komputerowy, polski fotograf, studio fotograficzne,eastmodels,fotograf peterborough, benefity pomoc jezykowa, zakup domu bez depozytu, fryzjer,masazystka,kosmetyczka, obiady na wynos,polskie jedzenie, czyszczenie dywanow i tapicerki peterborough,warsztat samochodowy,polski warsztat samochodowy, transport,przewozy,peterborough,tani warsztat,ogloszenia,polonia peterborough,praca w peterborough

 • BEZPŁATNE KURSY KOMPUTEROWE

  Firma EQAS Training, z siedzibą w Crescent House zaprasza na bezpłatne kursy komputerowe. Szkolenia są zaprojektowane dla osób początkujących, które nie mają doświadczenia – dalsze kursy dla osób bardziej zaawansowanych będą dostępne w przyszłości. Osoby, które chcą wziąć udział w szkoleniu, muszą przygotować się na to, że kursy online będą w języku angielskim, stąd umiejętność komunikacji w tym języku – jest niezbędna.

 • DRAGON BOAT FESTIVAL - FOTORELACJA

  Festiwal Smoczych Łodzi, który odbył się w niedzielę na Embankment – jest wyjątkowym i kolorowym świętem, do którego mieszkańcy Peterborough zdążyli się już przyzwyczaić. Jak przebiegała tegoroczna edycja? Czy Dragon Boat Festival zdołał nas czymś zaskoczyć? Specjalnie dla Was sprawdził to W. Wierdak – zapraszamy do obejrzenia jego fotorelacji z wydarzenia.

 • WEEKEND 18-19.06

  Trzeba trzymać kciuki, aby pogoda dopisała w nadchodzący weekend. Bo atrakcje są zapewnione. Pisaliśmy już o Wesołym Dniu Dziecka w Laxton Hall. Zobaczmy, co jeszcze będzie się działo w Peterborough i okolicach.
  Wielkie widowisko na Embankment. W niedzielę po raz kolejny odbędzie się Dragon Boat Festival. W tegorocznej, trzynastej odsłonie wydarzenia udział wezmą 53 załogi. Będą się one ścigać na trasie 200 m na oczach tysięcy osób. W każdej łodzi znajdzie się maksymalnie 16 zawodników.

 • WEEKEND 11-12.06

  Przed nami dwa dni weekendowe. Co będzie się działo w tym czasie w mieście? Gdzie możemy się udać, jeśli akurat nie pracujemy i chcemy zrobić coś fajnego? Przedstawiamy krótki przewodnik weekendowy i życzymy udanej soboty oraz niedzieli.

 • PIANA PARTY

  Dobre informacje napływają do nas z zaprzyjaźnionego klubu Pulse8. I to dosłownie! Mowa o pierwszym  w tym roku, ekskluzywnym i wielkim piana party, które zagości w klubie 18 czerwca. Mnóstwo muzyki i piany na głównym parkiecie zapewni niezapomnianą zabawę. Bedzie hucznie, kolorowo i mokro!

   


 • CZERWCOWE WYDARZENIA KOŚCIELNE

  Ledwie ochłonęliśmy po emocjach związanych z uroczystością I Komunii Świętej w naszej parafii, a już czekają nas kolejne ważne wydarzenia. Już w sobotę, 11 czerwca o godzinie 18.00, w Katedrze w Peteborough rozpocznie się Międzynarodowa Msza Święta. Podczas nabożeństwa zaśpiewa m.in. polski chór Cantus Polonicum. Po uroczystości – jak co roku – można będzie odwiedzić stoiska, na których każda z narodowości zaprezentuje kulinarne przysmaki swojego kraju. Oczywiście nie zabraknie też polskich smakołyków.

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC