1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 18.6.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
Lotniska-Przeprowadzki -Transport
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Artykuły

Filtr
 • SERWER

  serwer
  Informujemy, że z dniem dzisiejszym zakończyliśmy prace związane z przeniesieniem strony na nowy serwer. Strona, którą teraz oglądacie jest przesyłana z nowego serwera dedykowanego. Serwer ten został przez nas wykupiony w serwerowni na terenie Niemiec. Firma HETZNER jest sprawdzonym partnerem biznesowym w dziedzinie IT. Obecnie konfigurujemy i instalujemy nowe dodatki do serwisu.W tej chwili nie jesteśmy już ograniczani limitem transferu danych do odbiorcy, co pozwala na wykorzystanie strony jak i możliwości Internetu w 100%.Niebawem zaczną pojawiać się nowe atrakcje i wizualizacja nowych możliwości serwera. Jednak, jeżeli przez najbliższy czas wystąpią błędy w użytkowaniu strony, prosimy Was o informowanie o błędach i utrudnieniach. Pomoże to nam w pełni skonfigurować stronę tak, aby jej użytkowanie stało się przyjemnością i nie sprawiało problemów.

  Zespół ENTERMEDIA      • MINIMALNA P?ACA

  ImageOd 1 października w Wielkiej Brytanii wchodzą w życie przepisy o nowych, wyższych, minimalnych stawkach płac – informuje "Cooltura".W przyszłego miesiąca godzinowa stawka płacy minimalnej dla osób powyżej 22 lat będzie wynosić 5,52 funta za godzinę. Osobom w wieku od 18 do 21 lat brytyjscy pracodawcy nie będą mogli płacić mniej, niż 4,60 funta, a osobom poniżej 18 lat do 3,40.Pracodawca będzie również mógł potrącić z wypłacanej pensji niewielką sumę na zapewnienie pracownikowi kwatery. Od 1 października będzie to 4,30 funta dziennie. Pracownicy, którzy uważają, że otrzymują stawki płac mniejsze od minimalnych, mogą uzyskać pomoc, kontaktując się z infolinią National Minimum Wage pod numerem 0845 60000 678.Rząd zwiększył również ilość przysługujących pracownikowi dni urlopowych. Od 1 października osobom pracującym pięć dni w tygodniu będą przysługiwać 24 dni urlopowe w ciągu roku.

   

 • KARAOKE

 • BEZP?ATNY INTERNET

  Image BEZPŁATNY DOSTĘP DO INTERNETU
  Teraz przychodząc do pubu "SOBIESKI" możesz bezpłatnie podłączyć się do internetu.
  Od dnia dzisiejszego w pubie zainstalowano i uruchomiono bezprzewodową sieć internetową.
  Jeżeli posiadasz laptopa z kartą WiFi, bez przeszkód przy dobrej kawie czy piwie , możesz serfować po sieci
  WSZYSTKICH CHĘTNYCH ZAPRASZAMY

 • WWO

  PUB SOBIESKI ZAPRASZA NA KONCERT WWO

  Image


  28 września w Pubie odbędzie się koncert WWO w składzie :
  Jędker Realista, Deszczu Strugi, Sokół
  Bilet do nabycia w pubie jak i w polskim sklepie
  Przedsprzedaż 15 i w dniu koncertu 17 funtów

  TAK BYLO POPRZEDNIO

  Montaż:Tomek


 • WEEKEND W SOBIESKIM

  ImagePUB SOBIESKI ZAPRASZA :

  Sobota 08-09-2007  Mecz piłki nożnej  start godzina 20:40 .Rywalem polskiej drużyny będzie Portugalia.
  Mile widziane biało - czerwone atrybuty kibica.

 • NA RYBY

  ImageOstatnimi czasy dużo media pisały o nas Polakach, jako o ludziach ze wschodu, którzy wyławiają ryby w Anglii. Prawda jest taka, że media od jakiegoś czasu nie mając o czym pisać, piszą o „przyjezdnych”. Wiele też już napisano i mówiono o tych złych przybyszach, którzy zjadają też ptactwo wodne.Aby uniknąć dodatkowych problemów i kosztów związanych z karami i niedomówieniami, postanowiliśmy opisać przepisy i zwyczaje tutejszych wędkarzy i środowisk z nimi związanych.Jako że wędkę można w UK nabyć nawet w popularnym „funciku” nie będziemy bliżej opisywać, gdzie nabyć właściwy sprzęt wędkarski.

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC