1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 19.2.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

7 rzeczy przydatnych przy codziennym bankowaniu

banki ukWpłacenie czeku na swoje konto bankowe za pomocą zdjęcia wykonanego smartfonem? To, co teraz brzmi niewiarygodnie, stanie się faktem już za dwa lata. O tych i innych udogodnienach w codziennym bankowaniu opowiadamy poniżej:

 

Przeniesienie konta do innego banku bez problemów w 7 dni


Często zdarza się, że bronimy się przed przeniesieniem naszego konta bankowego do innego banku, bo obawiamy się formalności i kłopotów związanych z migracją naszych zobowiązań płatnicznych. Nic bardziej mylnego – od września 2013 roku zmiana konta bankowego jest samą przyjemnością.
Wszystko dzięki serwisowi Current Account Switch Service, który w siedem dni i bez żadnych problemów umożliwia klientom jednego banku stanie się klientami innego. Mało tego, zmiana konta bankowego przy pomocy CASS jest ubezpieczona – jesteśmy zatem chronieni przed stratami finansowymi, które ewentualnie miałaby przynieść migracja konta. Wszystkie stałe lub czasowe polecenia zapłaty są przenoszone w sposób automatyczny.
Do tej pory serwis z sukcesem wykonał 2.1 mln zmian kont.
CASS jest dostępny również dla klientów prowadzących małe przedsiębiorstwa.
Strona www serwisu: http://www.simplerworld.co.uk/Pages/home.aspx


Płatności przy użyciu numeru telefonu komórkowego


Serwisy takie, jak Paym czy Pingit pozwalają nam zapłacić komuś lub przekazać mu kwotę pieniężną przy użyciu jedynie numeru telefonu komórkowego tej osoby.
Oznacza to, że w sytuacjach, kiedy nie pamięta się numeru i kodu bankowego, np. zamawia się wspólnie taksówkę po powrocie z imprezy, za którą płaci nasz kolega i któremu chcemy oddać pieniądze – można zapłacić koledze przez jego numer komórkowy.

 

Porównanie dostępnych ofert kont bankowych


Konto bankowe powinno odpowiadać naszym codziennym potrzebom i możliwościom. Od kwietnia 2015 roku możemy w łatwy sposób dowiedzieć się, czy nasze obecne konto jest dla nas optymalne, dzięki porównywarce – narzędziu Midata na GoCompare (https://money.gocompare.com/currentaccounts?media=GG001&device=c).
Obecnie narzędzia mogą używać klienci banków HSBC, Lloyds, RBS, Barclays, Nationwide i Santander (oraz pod koniec roku Tesco Bank).


Wpłacanie czeku jako zdjęcia


Od października 2017 roku banki będą przetwarzać czeki również jako obrazy, co nie tylko skróci czas ich realizacji, ale da klientom większy wybór w sposobie dostarczania czeków do banku. Czeki wciąż będzie można wpłacić w oddziałach bankowych czy bankomatach lub przy pomocy poczty – ale także przez smartfon, tablem czy inną mobilną technologię.

 

Kredyty hipoteczne wytłumaczone


Rząd przeprowadził rozmowy m.in. z Council of Mortgage Lenders oraz Which? prosząc o zrewidowanie, czy opłaty przy zaciąganiu kredytów hipotecznych mogą być bardziej przejrzyste. Pod koniec tego roku można spodziewać się wprowadzenie nowych zasad, dzięki którym klienci dowiedzą się, jakich opłat mogą uniknąć, a które są niezbędne do uiszczenia oraz kiedy trzeba będzie je zapłacić.

 

Więcej banków do wyboru


Sektor bankowy rozszerza się, dzięki złagodzeniu wymagań, które banki muszą spełniać na rynku w UK. TSB funkcjonuje teraz jako osobny bank. Tesco Bank i Virgin Money oferują konta osobiste. Metro Bank przed 2020 rokiem będzie miał już 200 oddziałów a Atom Bank otrzyma w tym roku pozwolenie na działanie na terenie UK.

 

Odmowa pożyczki biznesowej to nie koniec świata


Dzięki nowym regulacjom, gdy nasz wniosek o pożyczkę dla firmy zostanie odrzucony, bank musi nam zaproponować przekazanie naszych danych do platformy finansowej, która połączy nas z alternatywnymi szansami na sfinansowanie pożyczki.
Dodatkowo,możemy odwołac się od odmownej decyzji banku tutaj:
https://www.betterbusinessfinance.co.uk/appeal

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 DOMPOLSKI BANER
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC