1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 23.3.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Bądź bohaterem w swoim angielskim domu

narzedzia bedfordPora roku jak najbardziej sprzyja ogrodowemu oraz domowemu majsterkowaniu i sprzątaniu. Okazuje się, że jest sposób na to, aby wszystkie prace wykonać samemu, profesjonalnie, za względnie niewielkie pieniądze i bez potrzeby zatrudniania często kosztownych specjalistów.

Z pomocą przychodzą sklepy, np. B&Q czy Homebase oferując możliwość wypożyczenia profesjonalnego sprzętu. Narzędzia można wynająć krótko- lub długoterminowo, w zależności od naszych potrzeb. Zanim podamy listę dostępnych produktów, prześledźmy wynajem na przykładzie maszyny piorącej.

Jeśli chcemy wyprać i odświeżyć wykładziny w naszym domu, a dodatkowo zabezpieczyć je przed dalszym brudzeniem, możemy skorzystać z opcji wynajęcia maszyny piorącej Rug Doctor. Nie trzeba jej wcześniej rezerwować, wystarczy tylko przyjść do B&Q i udać się do kasy. Sklep zapewnia, że ma wystarczającą ilość maszyn na stanie. Należy przynieść ze sobą dokument tożsamości i potwierdzenie adresu zamieszkania. Pracownik sklepu spisze raport i wyda nam sprzęt. Za 24-godzinny wynajem zapłacimy £22, a za dwie doby - £28. Aby maszyna spełniła swoją rolę, należy do niej użyć środka piorącego. Na miejscu, w B&Q, można dokupić rekomendowane detergenty Rug Doctor. Jest ich cała gama i w zależności od wielkości, kosztują mniej lub więcej. Ich minusem jest przeszacowanie ilości dywanów, jakie za ich pomocą wypierzemy. Jeśli na opakowaniu podano na przykład, że środek wystarczy na wypranie czterech wykładzin, to bądźcie pewni, że wypierzecie raczej dwie. Po użyciu, maszynę odwozimy do sklepu.

W B&Q wypożyczymy także m.in.:

- inne urządzenia czyszczące, np. myjki wysokociśnieniowe, szorowarki i polerki do podłóg, odkurzacze (w tym piorące)
- narzędzia i akcesoria budowlane, np. nożyce do przycinania, taczki, kilofy, łopaty, łomy, grabie, poziomice, kontenery, minikoparki
- narzędzia do pracy z betonem oraz drewnem
- rusztowania i drabiny
- szlifierki, piły, przycinarki
- wiertarki, klucze pneumatyczne
- narzędzia do ogrodu, np. kosiarki, dmuchawy do liści, sekatory, przycinarki
- wentylatory i dmuchawy
- agregaty i przenośne oświetlenie
- akcesoria do malowania oraz dekorowania, np. pistolety natryskowe, perforator do zrywania tapet, szlifierki do ścian i sufitów
- inne narzędzia elektryczne, mechaniczne i hydrauliczne


Pełna lista narzędzi, dostępnych do wypożyczenia z B&Q i Homebase, znajduje się tutaj:
http://www.diy.hirestation.co.uk/, http://homebase.hirestation.co.uk/

Adresy najbliższych sklepów:
B&Q, Interchange Retail Park, Ampthill Road, Bedford, MK42 7AZ
Homebase, Riverfield Drive, Goldington, Bedford, MK41 0UA
Homebase, St Johns Centre, Rope Walk, Bedford, MK42 0XE

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC