1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 14.11.2019
 
 
 
MIEJSCE REKLAMA  
 
 
 
  SHA baner
 
Transport Przewozy Lotniska
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Urgent Treatment Centre w szpitalu w Bedford

urgent treatment centre bedfordNowe Urgent Treatment Centre (UTC) zostało otwarte w Bedford Hospital, tuż obok ostrego dyżuru. Ideą centrum jest oferowanie wizyt u lekarza i pielęgniarki tego samego dnia, gdy pacjent ich potrzebuje: od 11:00 do 23:00, siedem dni w tygodniu, 365 dni w roku. O inicjatywie mieszkańcy Bedford po raz pierwszy dowiedzieli się podczas debaty o przyszłości przychodni walk-in w Putnoe Medical Centre.

Przypomnijmy, że postanowiono wtedy, iż kontrakt dotyczący kliniki walk-in z Putnoe Medical Centre, do której mógł zawitać każdy chory bez potrzeby rejestracji - nie zostanie przedłużony. W okresie przejściowym aż do swojego zamknięcia, przychodnia przy Queens Drive miała działać w zredukowanej liczbie godzin. Decydenci liczyli na to, że właśnie Urgent Treatment Centre stanie się miejscem, które przejmie najpierw część, a następnie wszystkich pacjentów.

Sprzeciw opinii publicznej, która stanęła murem za Putnoe Medical Centre, zrewidował jednak stanowisko NHS. Przychodnia walk-in zyskała przynajmniej dwuletnie pozwolenie na dalsze świadczenie usług, będzie jednak operować w ograniczonych godzinach. Od poniedziałku do piątku zamiast do 18:30, klinika czynna będzie jedynie do 14:00 (weekendy pozostają bez zmian: 08:00 – 17:00).

Aby skorzystać z wizyty u lekarza w Urgent Treatment Centre w Bedford, należy zadzwonić pod numer NHS 111 – spotkania są zazwyczaj umawiane jeszcze tego samego dnia w taki sposób, aby na miejscu nie trzeba było długo siedzieć i czekać. W szpitalu można też pojawić się niezapodziewanie, lecz wtedy lekarz może nie przyjąć nas od razu.

UTC pomoże wszystkim, bez względu na wiek, przy takich przypadłościach, jak: drobne urazy oka, drobne niedyspozycje, infekcje dróg moczowych, bóle brzucha i pleców, drobne skaleczenia, otarcia oraz poparzenia.

W wymagającym okresie zimowym Urgent Treatment Centre ma być przygotowane na przyjęcie większej ilości pacjentów.

urgent treatment centre bedford slider

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC