1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 19.1.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
Sprzedaż części samochodowych- Skup pojazdów - Złomowanie
Odszkodowania londyn anglia Birmingham
TANIE CPCS KURSY I CSCS SZKOLENIA

Ważna informacja dla rodziców 3-i 4-latków w Bedford

darmowa opieka edukacja dzieci bedford 30 godzinBedford Borough Council przypomina rodzicom trzylatków i czterolatków o możliwości uzyskania 30 bezpłatnych godzin wczesnej edukacji lub opieki nad dzieckiem, dzięki programowi przedstawionemu w naszym hrabstwie rok temu. Dowiedzcie się, jak można skorzystać z pomocy, która w skali roku gwaratuje do 1,140 darmowych godzin dla kwalifikującego się dziecka.

Dofinansowanie powinni otrzymać rodzice 3- i 4-latków, którzy pracują bądź są na parental leave, sick leave czy annual leave. Każde z nich musi zarabiać przynajmniej tyle, ile wynosi National Minimum Wage czy Living Wage przez 16 godzin w tygodniu – czyli £125.28 (dla osób powyżej 25. roku życia).

Warto przy tym dodać, że limit zarobków nie obejmuje osób samozatrudnionych, rozpoczynających swoją działalność lub świadczących usługi przez mniej niż rok.

Jesli tylko jeden rodzic pracuje, to dofinansowanie wciąż może zostać przyznane, jeśli partner bądź partneka pobiera Incapacity Benefit, Severe Disablement Allowance, Carer’s Allowance czy Employment and Support Allowance.

Wniosek o udzielenie pomocy można złożyć online na tej stronie [klik].

Po zakwalifikowaniu się do programu, rodzice muszą co trzy miesiące sprawdzać aktualność swoich danych, aby zagwarantować płynność dofinansowania.

Więcej informacji o darmowych 30 godzinach opieki i wczesnej edukacji dla trzylatków i czterolatków oraz o innych formach pomocy znajduje się na stronie: https://www.childcarechoices.gov.uk/

darmowa opieka edukacja dzieci bedford 30 godzin slider

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 DOMPOLSKI BANER
Sprzedaż części samochodowych- Skup pojazdów - Złomowanie
ABC