1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 21.8.2019
 
 
 
MIEJSCE REKLAMA  Plumb Care banner 170x200
 
 
 
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Rodzice oskarżeni o zabójstwo dziecka w Wixams

morderstwo wixamRodzicom dwumiesięcznej dziewczynki postawiono zarzut zabójstwa po tym, jak ich dziecko zmarło w Wixams koło Bedford. Służby medyczne, a następnie policyjne, zostały wezwane na miejsce tragedii około godziny 6.00 rano we wtorek, 12 czerwca. Mała Harper Denton-Evans trafiła do szpitala, gdzie niedługo potem zmarła.

Matka i ojciec Harper zostali zatrzymani i przesłuchani na lokalnym posterunku policji. Następnie śledztwo przejął Bedfordshire, Cambridgeshire and Hertfordshire Major Crime Unit.

W jego wyniku, Cherinea Denton (lat 33) i Kevin Eves (lat 36), oboje zamieszkali przy Nightingale Court, zostali oskarżeni o zabójstwo oraz o spowodowanie/przyzwolenie na śmierć lub poważne obrażenie dziecka.

Rodzice dziewczynki pozostają w więzieniu po tym, jak pojawili się w Luton Magistrates’ Court we wtorek, 3 lipca. Tam oczekują na rozprawę w sądzie koronnym, która odbędzie się w najbliższym czasie.

morderstwo wixam slider

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC