1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 19.2.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Polacy ukarani za śmiecenie

smieci bedford 2017W zeszłym tygodniu Luton Magistrates Court, dzięki działaniom Bedford Borough Council, wymierzył trzem osobom łączną karę dwóch tysięcy funtów do zapłaty za zaśmiecanie. W tym niechlubnym gronie znalazło się dwóch Polaków – mieszkańców Bedford. Lokalnemu urzędowi tylko w tym roku udało się doprowadzić do ukarania z tego samego tytułu aż siedemnastu osób.

Kajetan Kosobudzki, zamieszkały przy Alamein Avenue w Bedford, musi zapłacić £869.41 (z czego 440 funtów to kara, a pozostała kwota składa się na koszty sądowe oraz tzw. „victim surcharge”), po tym jak dwukrotnie pozbył się śmieci ze swojego samochodu na ulicy Hurst Grove.

Drugi z rodaków, Adam Hyski, zamieszkały przy Ballinghall Close w Bedford, także wyrzucił śmieci z auta, za co został ukarany mandatem. Polak go jednak nie zapłacił – a teraz musi uiścić £560.75.

Przewinieniem trzeciego mężczyzny, Marka Pollarda z Dennis Road (Kempston), było wyrzucenie niedopałka papierosa na ziemię – ten czyn będzie go kosztować aż £626.39.

Rocznie w Bedford wystawia się ponad 250 mandatów za śmiecenie. Przyłapana na gorącym uczynku osoba może otrzymać mandat w wysokości £75. Brak jego zapłaty może natomiast skutkować karą do £2,500 i wpisem do rejestru karnego.

Komentarze   

0 #1 Daniel 2017-11-22 17:47
Pff jak brudasy rumuny co drugi tydzien wywoza smievi autem policja o tym wie council o tym wie i gowno robi!
Cytować
0 #2 adam hyski 2018-11-20 00:51
ciekaw jestem czy macie sprostowanie ulozone :) bo jakos od roku nie widze by to zniknelo :) akurat takj sie sklada i bylem w sadzie i jakos zostalem uniewiniony z zarzutow oraz kara za cos czego nie zrobilem tez zostala umozona :) wiec na przyszlosc proponuje czerpac informacje prosto ze zrodla :)
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 DOMPOLSKI BANER
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC