1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 20.11.2018
 
 
 
   
  SHA baner
 
Sprzedaż części samochodowych- Skup pojazdów - Złomowanie
Odszkodowania londyn anglia Birmingham
TANIE CPCS KURSY I CSCS SZKOLENIA

Polacy ukarani za śmiecenie

smieci bedford 2017W zeszłym tygodniu Luton Magistrates Court, dzięki działaniom Bedford Borough Council, wymierzył trzem osobom łączną karę dwóch tysięcy funtów do zapłaty za zaśmiecanie. W tym niechlubnym gronie znalazło się dwóch Polaków – mieszkańców Bedford. Lokalnemu urzędowi tylko w tym roku udało się doprowadzić do ukarania z tego samego tytułu aż siedemnastu osób.

Kajetan Kosobudzki, zamieszkały przy Alamein Avenue w Bedford, musi zapłacić £869.41 (z czego 440 funtów to kara, a pozostała kwota składa się na koszty sądowe oraz tzw. „victim surcharge”), po tym jak dwukrotnie pozbył się śmieci ze swojego samochodu na ulicy Hurst Grove.

Drugi z rodaków, Adam Hyski, zamieszkały przy Ballinghall Close w Bedford, także wyrzucił śmieci z auta, za co został ukarany mandatem. Polak go jednak nie zapłacił – a teraz musi uiścić £560.75.

Przewinieniem trzeciego mężczyzny, Marka Pollarda z Dennis Road (Kempston), było wyrzucenie niedopałka papierosa na ziemię – ten czyn będzie go kosztować aż £626.39.

Rocznie w Bedford wystawia się ponad 250 mandatów za śmiecenie. Przyłapana na gorącym uczynku osoba może otrzymać mandat w wysokości £75. Brak jego zapłaty może natomiast skutkować karą do £2,500 i wpisem do rejestru karnego.

Komentarze   

0 #1 Daniel 2017-11-22 17:47
Pff jak brudasy rumuny co drugi tydzien wywoza smievi autem policja o tym wie council o tym wie i gowno robi!
Cytować
0 #2 adam hyski 2018-11-20 00:51
ciekaw jestem czy macie sprostowanie ulozone :) bo jakos od roku nie widze by to zniknelo :) akurat takj sie sklada i bylem w sadzie i jakos zostalem uniewiniony z zarzutow oraz kara za cos czego nie zrobilem tez zostala umozona :) wiec na przyszlosc proponuje czerpac informacje prosto ze zrodla :)
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 DOMPOLSKI BANER
Odszkodowania londyn anglia Birmingham
ABC