1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 25.5.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Zamieszki i aresztowania w Bedford

zamieszki bedfordOsiem osób zostało aresztowanych po wywołanych wczoraj zamieszkach w Queen's Park w Bedford. Parę minut po godzinie 15:00, służby policyjne zostały wezwane na ulicę Old Ford End Road, gdzie w wyniku sprzeczki ranny został mężyczna. Niespokojne nastroje przeniosły się w inne rejony dzielnicy i tam również nie obyło się bez interwencji policji.

W akcji służb udział wzięła duża liczba policjantów, wspomaganych przez policyjny helikopter. Udało się ująć osiem osób. Poszkodowane jednak zostały kolejne dwie. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Aresztowanymi są dwaj czternastolatkowie z Northolt i z Bedford, podejrzani o spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu; trzech piętnastolatków z Bedford i szesnastolatek z Great Derham (pod zarzutem spowodowania rozruchów z użyciem przemocy); 24-letni mężczyzna z Bedford (awantura i posiadanie niebezpiecznego narzędzia) oraz 19-latek z Bedford, którzy rzekomo bezprawnie przywłaszczył sobie pojazd mechaniczny.

W swoim oświadczeniu policja stwierdza, że dzięki szybkiemu wysłaniu na miejsca zdarzeń funkcjonariuszy, sytuację dało się sprawnie opanować i dokonać zatrzymań. Daje również jasno do zrozumienia, że nie ma i nie będzie przyzwolenia na akty przemocy i zamieszki w naszym hrabstwie. Zaniepokojonych wydarzeniami mieszkańców Bedford upewnia o wzmocnieniu policyjnych patroli w newralgicznych punktach naszego miasta.

Jeśli byliście świadkami wczorajszych rozrób i dysponujecie informacjami, które mogą się przydać policji, prosimy o telefon pod numer 101 (Operation Rhumba).

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC