1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 16.1.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
Sprzedaż części samochodowych- Skup pojazdów - Złomowanie
Odszkodowania londyn anglia Birmingham
TANIE CPCS KURSY I CSCS SZKOLENIA

Inwestycje przy Lurke Street w Bedford

lurke street bedford 1 2017W ciągu kolejnych kilku miesięcy mieszkańcy Bedford zaobserwują duże usprawnienia w korzystaniu z parkingu przy Lurke Street oraz z pobliskich dróg. Urząd w Bedford szykuje prace nad oświetleniem parkingowym. Wymienione zostaną windy. Być może czekają nas również zmiany w nasileniu okolicznego ruchu drogowego – urzędnicy planują bowiem również przeprowadzenie społecznych konsultacji w tym temacie.

Zarówno popularność samego parkingu przy Lurke Street, jak i pobliskiego supermarketu powodują powstawanie korków. Urzędowym pomysłem na rozwiązanie tej sytuacji jest wprowadzenie ruchu jednokierunkowego wokół ulicy oraz zainstalowanie słupków blokujących, odnowienie dróg i zamontowanie systemu CCTV do monitorowanie nowej trasy.

Planowane prace będą wymagały zamknięcia parkingu na okres trzech dni; od niedzieli, 24 września do wtorku, 26 września włącznie. Kierowcy będą mogli w tym czasie skorzystać z postoju w Allhallows oraz na parkingu przy Queen Street.

Bez utrudnień natomiast odbędzie się przy remoncie wind. W czasie prac nad dwoma, pozostałe dwie windy będą funkcjonować jak dotychczas.

Urząd ujawni więcej szczegółów usprawnień przy Lurke Street na swojej stronie internetowej, począwszy od 31 sierpnia. Mieszkańcy miasta będą mieli czas do piątku, 22 września, na wyrażenie swojej opinii i przekazanie uwag dotyczących projektu.

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 DOMPOLSKI BANER
TANIE CPCS KURSY I CSCS SZKOLENIA
ABC