1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 20.3.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Odrobina Paryża w Bedford – już wkrótce otwarcie nowej ciastkarni

francuska cukiernia bedfordPorzucić wygodne i bezpiecznie etaty na rzecz własnej działalności, polegającej na wytwarzaniu francuskich specjałów? Czemu nie! Była architekt wraz z koleżanką – poliglotką i analityczką finansową w jednej osobie, otworzą wkrótce ciastkarnię oraz piekarnię rodem z Francji.

Miejsce nazywać się będzie Delices i znajdziemy je w Art Centre and Gallery przy Howard Street w Bedford.

Makaroniki, rogaliki crossant, bagietki i ciasta francuskie to tylko niektóre z propozycji, upieczonych na miejscu przy użyciu produktów, pochodzących wyłącznie z Francji.

Nie bez znaczenia jest wybór lokalizacji dla cukierenki – obie właścicieli mają artystyczną duszę, więc pieczenie (które samo w sobie niesie dużą dawkę artyzmu) w centrum sztuki to strzał w dziesiątkę. Geraldine i Diana poznały się na kursie cukierniczym w Paryżu w zeszłym roku i postanowiły połączyć swoje siły.

Obok słodkich wypieków zaserwują również pyszną, francuską kawę.

Otwarcie Delices już za miesiąc.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC