1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 23.3.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

£560 kary dla Polaka z Bedford za wyrzucenie niedopałka papierosa

polak bedford papierosMieczysław Gil, zamieszkały przy Clapham Road w Bedford, został ukarany przez Luton Magistrates Court grzywną w łącznej wysokości £560 za wyrzucenie niedopałka papierosa w niedozwolonym miejscu, na terenie naszego miasta. Polak pozbył się ogarka wyrzucając go przez okno w swoim samochodzie – całość zdarzenia zaobserwował urzędnik Bedford Borough Council.

Urząd postanowił oskarżyć Gila o zaśmiecanie terenu, uprzednio sprawdzając w DVLA, że auto faktycznie należy do Polaka. Przy okazji wyszło na jaw, że nie jest to pierwsza tego typu sprawa na koncie Gila – już wcześniej, w kwietniu 2013 roku, naszego rodaka pociągnięto do odpowiedzialności za dokładnie to samo przewinienie.

Mieczysław Gil nie pojawił się na rozprawie, nie zmienia to jednak faktu, że teraz musi zapłacić £200 kary, £340 tytułem zwrotu kosztów sądowych oraz £20 w ramach tzw. victim surcharge.

- Ta sprawa wiąże się z wyjątkowym rozczarowaniem – skomentował rzecznik Bedford Borough Council – Pan Gil był już wcześniej ukarany za śmiecenie, a Bedford Borough Council nie ustaje w wysiłku, aby edukować mieszkańców miasta o tym, jak ważne jest niepozostawianie śmieci na ulicach. Fakt, że pan Gil wykazał tak niewielkie wyrzuty sumienia w stosunku do swoich czynów, a nawet je kontynuował po otrzymaniu pierwszej kary, tylko dowodzi, że wniesienie kolejnego oskarżenia przeciw niemu i otrzymanie kolejnej kary – było absolutnie konieczne.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC