1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 24.5.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Sklepy Kubuś i Ideal Supermarket bez licencji na sprzedaż alkoholu

kubus bedfordO tej sprawie pisaliśmy już kilka tygodni temu. Natomiast w dniu 10 lutego odbył się jej sądowy finał. W wyniku śledztwa, przeprowadzonego wspólnie przez urząd i policję w Bedford, okazało się, że dwa sklepy przy Midland Road i Greyfriars sprzedają nielegalne papierosy oraz wyroby tytoniowe. Przedstawiciele punktów handlowych przyznali się przed sądem do winy, a ten za karę odebrał sklepom licencję na sprzedaż alkoholu i wymierzył grzywnę o łącznej kwocie £4830.

Urzędnicy zainteresowali się sprawą po otrzymaniu kilku zażaleń dotyczących sprzedawanego w sklepach tytoniu. W lipcu ubiegłego roku w Kubusiu i Ideal Supermarket znaleziono ukryte nielegalne papierosy oraz alkohol. We wspomnianej akcji udział wzięli specjaliści oraz przeszkolony pies-tropiciel. Oficerowie odnaleźli duże ilości zakazanych wyrobów tytoniowych, schowanych w specjalnie skonstruowanych skrytkach. Mówimy tutaj o produktach zarówno zakazanych, jak i bez opłaconej należności celnej oraz podróbkach.

Wszyscy, którzy posiadają informacje o nielegalnych papierosach i alkoholu sprzedawanym w Bedford, proszeni są o kontakt z Bedford Citizens’ Advice Bureau pod numerem telefonu 0344 245 1290 lub Bedford Trading Standards (01234 718 099). 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC