1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 11.12.2018
 
 
 
   
  SHA baner
 
Sprzedaż części samochodowych- Skup pojazdów - Złomowanie
Odszkodowania londyn anglia Birmingham
TANIE CPCS KURSY I CSCS SZKOLENIA

Dwa sklepy z okolic Midland Road w Bedford ukarane brakiem możliwości sprzedaży alkoholu

kubus bedfordSklepy Kubuś przy Greyfriars oraz Ideal Supermarket przy Midland Road w Bedford zostały ukarane odebraniem licencji na sprzedaż alkoholu po tym, jak w lipcu tego roku, w wyniku wspólnej akcji policji z Bedford, HMRC oraz Bedford Borough Trading Standards, znaleziono w nich ukryte nielegalne papierosy oraz alkohol.

We wspomnianej akcji udział wzięli specjaliści oraz przeszkolony pies-tropiciel. Działania skoncentrowały się na tych placówkach w rejonie Midland Road, co do których istniało uzasadnione podejrzenie nielegalnych praktyk. W wyżej wymienionych sklepach oficerowie odnaleźli duże ilości zakazanych wyrobów tytoniowych, schowanych w specjalnie skonstruowanych skrytkach. Mówimy tutaj o produktach zarówno zakazanych, jak i bez opłaconej należności celnej oraz podróbkach.

Oficerowie byli szczególnie zadowoleni ze skonfiskowania ostatniej grupy wyrobów tytoniowych, gdyż ze względu na to, że pochodzą z niewiadomego źródła i mają fałszywy skład – mogą być szczególnie niebezpieczne dla zdrowia osób, które je kupują.

Oba sklepy zostały zaskarżone przez HMRC. W piątek, 21 listopada, zapadła decyzja, aby wydane placówkom pozwolenie na sprzedaż alkoholu zostało cofnięte. Właściciele sklepów mają teraz 21 dni na ewentualne odwołanie się od tego postanowienia.

Każdy, kto posiada wiedzę na temat sprzedawanego na terenie Bedford nielegalnego tytoniu i alkoholu, powinien skontaktować się z policją: Rob Sparkes (numer 101) lub sms pod 07786 200011. Zgłoszenia można dokonać także anonimowo pod numerem 0800 555 111 (Crimestoppers).

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 DOMPOLSKI BANER
Odszkodowania londyn anglia Birmingham
ABC