1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 23.3.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Od niedzieli, 30 listopada, zmienia się sposób, w jaki kierowcy opłacają przejazd przez Dartford Crossing

Dartford Crossing przejazdO nowym sposobie opłaty za przejazd Dartford Crossing informowaliśmy już niejednokrotnie na naszej stronie. Dart Charge, ograniczająca kolejki i korki przy przeprawie oraz sprawiająca, że kierowcy nie będą musieli zatrzymywać się przy płatnych bramkach, wchodzi w życie od niedzieli, 30 listopada, od godziny 6.00. Ostatnia opłata gotówką przy bramkach zostanie pobrana w sobotę, około godziny 22.00.

Od niedzieli kierowcy uzyskają więcej możliwości uiszczania opłaty za przejazd, płacąc albo z wyprzedzeniem, albo już po fakcie, przy pomocy internetu, telefonu, poczty lub w specjalnych punktach payzone.

Kierowcy mogą już rejestrować się na stronie internetowej, aby dokonywać opłat i tym samym zaoszczędzić do jednej trzeciej kosztów przeprawy: http://www.gov.uk/dart-charge. Rejestracja nie jest jednak konieczna, można dokonać jednorazowej opłaty za przejazd bez zakładania stałego konta.

Kwota, jaką płacimy za korzystanie z Dartford Crossing w godzinach 6.00 – 22.00, z dniem 30 listopada ulega zwiększeniu. O nowych stawkach, a także najczęściej zadawanych w związku z Dart Charge pytaniach, możecie przeczytać tutaj:

http://bedfordpl.com/index.php?option=com_content&view=article&id=2867:dartford-crossing-likwidacja-platnych-bramek-i-wprowadzenie-dart-charge-juz-pod-koniec-listopada&catid=107:aktualnosci&Itemid=319

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC