1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 20.3.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Amazon utworzy 1000 nowych etatów w swoich centrach dystrybucji, również w Milton Keynes

amazon peterboroughFirma Amazon ogłosiła dzisiaj, że zamierza w ciągu kilku kolejnych miesięcy stworzyć 1000 nowych, stałych miejsc pracy w centrach dystrybucji na terenie Wielkiej Brytanii. Oznacza to, że zwiększy się liczba etatów w oddziale w Milton Keynes. W chwili obecnej, we wszystkich centrach dystrybucji i obsługi klienta w UK, na umowie zatrudnionych jest ponad 6,000 pracowników.

- W okresie ostatnich dwóch lat zatrudniliśmy ponad 2,000 osób i cieszymy się, że obecnie będziemy mogli zatrudnić kolejny 1,000 – powiedział John Tagawa, dyrektor ds. operacyjnych – Dzień w dzień koncentrowaliśmy się na naszych klientach i ich zakupach w naszej firmie i teraz, gdy mamy wysokie zapotrzebowanie na sprzedawane produkty, możemy powiększyć utalentowane grono naszych pracowników.

Amazon do tej pory zainwestował ponad bilion funtów w swoje działania operacyjne w UK, w tym w osiem dużych centrów dystrybucji w Peterborough, Hemel Hempsted, Milton Keynes, Swansea, Dunfermline, Inverclyde, Doncaster i Rugeley. Ich pracownicy wykonują obecnie swoje obowiązki na czterech 10-godzinnych zmianach, co w rezultacie daje im trzy dni wolne każdego tygodnia. To oszczędność nie tylko czasu, ale i pieniędzy, ze względu na mniejszą ilość wizyt w pracy. Płace zaczynają się od średnio £7.39 za godzinę, a po dwóch latach wzrastają do £8.90. Dodatkowo, pracownicy korzystają z prywatnego ubezpieczenia medycznego, planu emerytalnego, ubezpieczenia na życie czy zniżek dla personelu.

Póki co nie wiadomo, ile z puli 1000 nowych miejsc pracy przypadnie w udziale oddziałowi w Milton Keynes.

 

Komentarze   

0 #1 RJB 2014-10-17 18:28
Niemam pojencia kdo pisal ten ex text, na pierwszim mienscu jest sprawdzanie Amazona w zpretiw pracownikom, ozsukiwanie pracownikow, niedotrzymania swojich slow i tego co wam powiedzou. Tri lata s dwuma przerwami kture mi zrobil amazaon bez opowiedzenia czi szibko robie a mam zwolnic, dla tego AMAZONE WAM BYLEM NIEWYGODNYM??? Robilem tam, moja produkcija w procentach zawse GRUBO przekracala 100% ponad 150% na pakowaniu i Jewelery, stowingu, pickingu 125% zawsze wiencej, zawzse szibcej bo po trzech latach juz poznacie kazdou dure w tym duzim budinku a orientujecie sie po slepu, tylko zie niesmiecie byc miensciznou czi muwic wsiztko od serdca, w szrodku jest politika inna,a ti co dizsaj sedzou w krzeslach zostawjajou sobie tylko tych co im samotnym pasujou, nie tych co chcou serdcem tou robote robic,co jou kochajou !!!ZALUJE TYCH CO USZKODILY MNIE SAMEGO.
WSZPRETIW PRAWNE OSZUKIWANIE W WYDAWANIU NIEBESZKYCH KARET-FULL TIME WORKERS !!!
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC